Poland
Warszawa: Cadet Circuit

Date: 11/02 to 12/02/2017
Place: Warszawa, Poland
Category: Cadet Circuit
Weapon: Foil
Age group: Cadets
Gender: Male
   
Website:
http://www.floretwitoldawoydy.com

Statistics

Participants 113
Nations 15
Matches 410

Olympic champion memorial

Men's Foil (Cadets, team)

1. POLAND
Poland
GOC Bartosz JURKIEWICZ Jan JURKIEWICZ Jan ZAKRZEWSKI Jan Zakrzewski Jan BEM Maciej BEM Maciej
2. GDANSK1
Poland
CIERLUK Jakub Cierluk Jakub PODRALSKI Adam MARTYNIAK Patryk Martyniak Patryk DOLZYCKI Jakub
3. CZECH REPUBLIC
Czech Republic
KONIG Robert Konig Robert TESARIK Daniel Tesarik Daniel TOTUSEK Marek Totusek Marek
4. Warszawa1
Poland
IZYCKI Filip Izycki Filip BRZEZINSKI Jan SUROWIAK Teodor SUROWIAK Teodor Biedrzycki Mateusz
5. ANAHEIM
United States of America
WONG Anthony Wong Anthony KELLY Benjamin Kelly Benjamin NGUYEN Jett Noby Nguyen Jett Noby
6. LATVIA
Latvia
Aleksejenko Jegors PITCHER Skylar Lee Pitcher Skylar Lee Petuhovs Vladislavs Kaigorodovs Bogdans
7. ITALY
Italy
Di Francesco Marco Mandelli Luca Faedo Tommaso Corno Tommaso
8. TURKEY
Turkey
TORU Emir TORU Emir KATIRCI Berkay KAMAKGUN Asrin KAMAKGUN Asrin GURCAN Nejat Baris
9. BYDGOSZCZ
Poland
MLICKI Szymon BOLDZILO Igor PICHLACZ Szymon KOGUC Filip KOGUC Filip
10. BELARUS
Belarus
SABIRAU Uladzislau Sabirau Uladzislau BIALIAYEV Raman Bialiayev Raman FIODARAU Mikita FIODARAU Mikita RYBALKA Andrei RYBALKA Andrei
11. DENMARK
Denmark
GJALDBAEK Steffen Gjaldbaek Steffen Andresen Samuel Weyhreter WINTERBERG-POULSEN Jonas Winterberg-poulsen Jonas
12. ISRAELandUSA
Israel
Medan Jonathan CHAN Anthony Chan Anthony GOREN Raz GOREN Raz MOHAMED Yaseen Mohamed Yaseen
13. TORUN
Poland
Chtioui Michal LOBA Kamil PAWSKI Alan PAWSKI Alan STACHERA Wiktor
14. GERMANY
Germany
BRANSCHEID Gregor Branscheid Gregor STIEREN Niklas Stieren Niklas FABINGER Nils Fabinger Nils
15. GDANSK2
Poland
JAKUBOWSKI Adam JAKUBOWSKI Adam KASKOW Piotr MACH Oskar SEYFRIED Kacper Seyfried Kacper
16. Warszawa2
Poland
BOHDAN Bartosz BOHDAN Bartosz SURMA Jakub CZERWINSKI Iwo CZERWINSKI Iwo CZAJA Franciszek
17. IKS
Poland
FIJALKOWSKI Jedrzej NOWAK Franciszek NOWAK Franciszek KRUZEWSKI Aleksander KRUZEWSKI Aleksander KOZIELEWSKI Kosma
18. NOSIR
Poland
FIJALKOWSKI Krzysztof FIJALKOWSKI Krzysztof MAJEWSKI Filip MAJEWSKI Filip STOCHOWSKI Hubert STOCHOWSKI Hubert CHTIOUI Adam CHTIOUI Adam
19. GDANSK3
Poland
JANCZUKOWICZ Rafal JANCZUKOWICZ Rafal KWIATKOWSKI Mateusz SWIERZYNSKI Adam
20. Wroclaw
Poland
SOWA Piotr SOWA Piotr FRACEK Maciej FRACEK Maciej FRACEK Witold FRACEK Witold
21. GDANSK4
Poland
KULPACZYNSKI Lukasz KULPACZYNSKI Lukasz LANGA Emil LANGA Emil SACHARCZUK Bartosz SACHARCZUK Bartosz
22. GDANSK5
Poland
CZAJKOWSKI Jakub CZAJKOWSKI Jakub DURAJ Idzi DURAJ Idzi PISAREWICZ Szymon PISAREWICZ Szymon

Search for tournaments

Advanced search

User login