Cadet Circuit

Cadet Circuit

Date 30.11.2019 - 01.12.2019
Place Copenhagen
Category Cadets
Weapon Epée
Age group Cadets
Gender Female
Website -
Participants 24
No. Name Nation Event Points Rank
1 Austria AUT Team 35 40
2 Belgium BEL Team 44 34
3 Denmark DEN Team 51 31
4 Estonia EST Team 209 5
5 Estonia 2 EST Team 73 25
6 Estonia 3 EST Team 31 43
7 Finland FIN Team 50 32
8 Great Britain GBR Team 164 9
9 Great Britain 2 GBR Team 106 17
10 Great Britain 3 GBR Team 24 51
11 Great Britain 4 GBR Team 8 62
12 Israel ISR Team 128 12
13 Italy ITA Team 217 4
14 Italy 2 ITA Team 88 20
15 Netherlands NED Team - -
16 Norway NOR Team 8 74
17 Spain 1 ESP Team 122 14
18 Spain 2 ESP Team 84 22
19 Spain 3 ESP Team 22 56
20 Spain 4 ESP Team - 81
21 Spain 5 ESP Team - -
22 Sweden SWE Team 116 16
23 Sweden 2 SWE Team 8 59
24 Turkey TUR Team 23 54
Nation Name Gender Birth year
AUT Konstanze GRABHER (Austria) Female 2004
AUT Lucia KNECHTL (Austria) Female 2003
AUT Gloria-Dahlia LEGAC (Austria) Female 2003
AUT Anna Lea ZERLAUTH (Austria) Female 2003
BEL Noa DE CLERCK (Belgium) Female 2004
BEL Noelia ROMMES (Belgium) Female 2003
BEL Clara VANDENBOSSCHE (Belgium) Female 2004
DEN Melissa Steinicke CHILD (Denmark) Female 2004
DEN Fenja Apsarah REDLICH (Denmark) Female 2007
DEN Natalja STILLER (Denmark) Female 2004
DEN Ria TRUDSOE (Denmark) Female 2003
EST Madli PALK (Estonia) Female 2003
EST Anneli PROOSVALI (Estonia) Female 2006
EST Gabriela TRUUSE (Estonia) Female 2004
EST Anne-Mai MELLES (Estonia 2) Female 2003
EST Kristiin NILISK (Estonia 2) Female 2004
EST Karoliina VELLESTE (Estonia 2) Female 2004
EST Sandra AUS (Estonia 3) Female 2005
EST Kleer JAANI (Estonia 3) Female 2005
EST Luiza NOVOSJOLOVA (Estonia 3) Female 2004
FIN Viena NISKALA (Finland) Female 2003
FIN Inka PALLASVESA (Finland) Female 2005
FIN Vilma VEHVILAINEN (Finland) Female 2004
GBR Abagael BLACK (Great Britain) Female 2003
GBR Julia CARON (Great Britain) Female 2004
GBR Keira PAPADOPOULOS (Great Britain) Female 2003
GBR Isabella SUMMERS (Great Britain) Female 2003
GBR Imogen BULMAN (Great Britain 2) Female 2003
GBR Patrycja KRZYZANIAK (Great Britain 2) Female 2003
GBR Hannah LEBOR (Great Britain 2) Female 2005
GBR India WILSON (Great Britain 2) Female 2004
GBR Jessica FORSE (Great Britain 3) Female 2003
GBR Sofia HOSSAIN (Great Britain 3) Female 2004
GBR Sophie PEAT (Great Britain 3) Female 2004
GBR Lauren RYDER-GARCIA (Great Britain 3) Female 2005
GBR Sarah BOUCHER-ROWE (Great Britain 4) Female 2004
GBR Erin PEDLER (Great Britain 4) Female 2004
GBR Crinan POTTER (Great Britain 4) Female 2004
ISR Mia ALAMUR (Israel) Female 2003
ISR Adele BOGDANOV (Israel) Female 2003
ISR Kamila DYREKTOR (Israel) Female 2003
ISR Elianna SEMIANNIKOV (Israel) Female 2003
ITA Siljemarie BUGNA (Italy) Female 2003
ITA Sophie BUGNA (Italy) Female 2004
ITA Costanza GREGGI (Italy) Female 2005
ITA Rachele PULCINI (Italy) Female 2004
ITA Flavia CELLETTI (Italy 2) Female 2004
ITA Gemma LA MONICA (Italy 2) Female 2004
ITA Margherita ZARDO (Italy 2) Female 2004
NED Jocy CELIE (Netherlands) Female 2003
NED Lilla Kinga GYOVAI (Netherlands) Female 2004
NED Luca VAN GRINSVEN (Netherlands) Female 2005
NOR Armina NUKSA (Norway) Female 2003
NOR Louise SMORAAS (Norway) Female 2003
NOR Vilde TENGESDAL (Norway) Female 2004
NOR Jiayi WEN (Norway) Female 2004
ESP Claudia ARRIBAS (Spain 1) Female 2004
ESP Helena LINARES URBINA (Spain 1) Female 2006
ESP Nicole LIXANDRU (Spain 1) Female 2003
ESP Elena ROBLES (Spain 1) Female 2004
ESP Laura AZNAR (Spain 2) Female 2003
ESP Elisa MARTINEZ VIDAL (Spain 2) Female 2004
ESP Anais PUJOL (Spain 2) Female 2003
ESP Candela LOZANO PORRAS (Spain 3) Female 2006
ESP Paula LUKE (Spain 3) Female 2003
ESP Martina TORREGO ALVAREZ (Spain 3) Female 2006
ESP Erika CUCALA (Spain 4) Female 2003
ESP Maria Del Pilar RANNINGER PEREZ (Spain 4) Female 2005
ESP Lucia VEGAS ORTEGA (Spain 4) Female 2005
ESP Aitana ORTEGA (Spain 5) Female 2005
ESP Lucia REBOLLEDO (Spain 5) Female 2003
ESP Paula TABUCCHI (Spain 5) Female 2004
SWE Moa MAANINKA (Sweden) Female 2004
SWE Alice MUMM (Sweden) Female 2003
SWE Engla SENNERLIN HOLM (Sweden) Female 2004
SWE Louise ULLTJARN (Sweden) Female 2006
SWE Inaas ATTELLESEY (Sweden 2) Female 2005
SWE Anna FREDEN (Sweden 2) Female 2004
SWE Stina SCHULTZ (Sweden 2) Female 2004
TUR Emine Ipek AYDIN (Turkey) Female 2003
TUR Duru FAZLIOGLU (Turkey) Female 2006
TUR Damlanur SONMUS (Turkey) Female 2005
TUR Yagmur SONMUS (Turkey) Female 2005
Login