Cadet Circuit

Cadet Circuit

Date 14.12.2019 - 15.12.2019
Place Halle
Category Cadets
Weapon Foil
Age group Cadets
Gender male Male
Website -
Participants 25
No. Name Nation Event Points Rank
1 CEP Paris FRA Team - -
2 Croatia CRO Team 160 10
3 Denmark DEN Team 82 17
4 Germany GER Team 180 5
5 Germany 2 GER Team 64 20
6 Germany 3 GER Team 36 42
7 Germany 4 GER Team 16 53
8 Germany 5 GER Team - 92
9 Hungary 1 HUN Team 211 1
10 Hungary 2 HUN Team 62 23
11 Latvia 1 LAT Team 43 35
12 Latvia 2 LAT Team 8 87
13 Netherlands NED Team 181 3
14 Netherlands 2 NED Team 42 36
15 Netherlands 3 NED Team - -
16 Poland POL Team 199 2
17 Poland 2 POL Team 81 18
18 Poland 3 POL Team 52 28
19 Poland 4 POL Team 46 33
20 Poland 5 POL Team 35 43
21 Romania ROU Team 90 15
22 Romania 2 ROU Team 8 62
23 Singapore 1 SGP Team 51 29
24 Slovakia SVK Team 93 14
25 Spain ESP Team 49 31
Nation Name Gender Birth year
FRA Wael ABDELJALIL (CEP Paris) Male 2003
FRA Anas ANANE (CEP Paris) Male 2004
FRA Cesar COUTEUX (CEP Paris) Male 2004
FRA Marcello DUBOIS DUROSINI (CEP Paris) Male 2004
CRO Toni DESPALATOVIC (Croatia) Male 2004
CRO Vigo LASIC (Croatia) Male 2004
CRO Janko LESKOVAC (Croatia) Male 2003
CRO Lovro PROSOLI (Croatia) Male 2004
GER Justin ARNDT (Germany) Male 2003
GER Maurice-leon BAUKNECHT (Germany) Male 2004
GER Maurus HEGGE (Germany) Male 2003
GER Bastian KAPPUS (Germany) Male 2004
GER Laurenz DOERFER (Germany 2) Male 2004
GER Sebastiano GROTEKE (Germany 2) Male 2003
GER Hannes NOWAK (Germany 2) Male 2003
GER Philipp SEMBACH (Germany 2) Male 2003
GER Moritz FASSMANN (Germany 3) Male 2003
GER Ruben LINDNER (Germany 3) Male 2005
GER Leonard VELLMANNS (Germany 3) Male 2003
GER Lennard WALTER (Germany 3) Male 2003
GER Noah HEITZ (Germany 4) Male 2005
GER Nils HOFFMANN (Germany 4) Male 2005
GER Fabian MICHEL (Germany 4) Male 2004
GER Richard SPIELMANN (Germany 4) Male 2004
GER Philipp AHLVERS (Germany 5) Male 2004
GER Leander HELM (Germany 5) Male 2003
GER Friedrich SCHMIDT (Germany 5) Male 2003
GER Gregor SCHMITZ-HUEBSCH (Germany 5) Male 2003
HUN Albert BAGDANY (Hungary 1) Male 2005
HUN Soma HORVATH (Hungary 1) Male 2003
HUN Vince MACHEK (Hungary 1) Male 2003
HUN Gergo SZEMES (Hungary 1) Male 2003
HUN Almos BALINT (Hungary 2) Male 2005
HUN Attila BENYUS (Hungary 2) Male 2003
HUN Ambrus BUDAHAZY (Hungary 2) Male 2005
HUN Balazs MAKK (Hungary 2) Male 2004
LAT Alekss GAFE (Latvia 1) Male 2005
LAT Zans HUSAINOVS (Latvia 1) Male 2003
LAT Nikita KUCEBA (Latvia 1) Male 2004
LAT Marcis Juris FRICBERGS (Latvia 2) Male 2005
LAT Valters KAULAKANS (Latvia 2) Male 2005
LAT Matvejs ZELTISEVS (Latvia 2) Male 2004
NED Michael DIJKSTRA (Netherlands) Male 2006
NED Suhayl NAWAR (Netherlands) Male 2004
NED Koen WALET (Netherlands) Male 2004
NED Sam WANYAMA (Netherlands) Male 2004
NED Nighel DE JONG (Netherlands 2) Male 2003
NED Elias HVIID BOUWMAN (Netherlands 2) Male 2003
NED Koen MAN (Netherlands 2) Male 2003
NED Patrick SLUMAN (Netherlands 2) Male 2003
NED Thomas DIJKSTRA (Netherlands 3) Male 2005
NED Yin MAN (Netherlands 3) Male 2003
NED Tycho MOUSSET (Netherlands 3) Male 2005
NED Damian SOEMOSEMITO (Netherlands 3) Male 2005
POL Adam JAKUBOWSKI (Poland) Male 2003
POL Piotr KASKOW (Poland) Male 2003
POL Mikolaj PLASZCZEWSKI (Poland) Male 2003
POL Igor WOZNIAK (Poland) Male 2004
POL Tomasz GORCZYCA (Poland 2) Male 2005
POL Mateusz KWIATKOWSKI (Poland 2) Male 2003
POL Bartosz SACHARCZUK (Poland 2) Male 2004
POL Kamil TOMECZEK (Poland 2) Male 2004
POL Patryk GAWENDA (Poland 3) Male 2005
POL Piotr GINDA (Poland 3) Male 2005
POL Jakub SMUDA (Poland 3) Male 2003
POL Jakub SURMA (Poland 3) Male 2003
POL Tymon LEWICKI (Poland 4) Male 2004
POL Jan NOWAK (Poland 4) Male 2005
POL Szymon PACHOLCZYK (Poland 4) Male 2004
POL Dawid PIOSIK (Poland 4) Male 2004
POL Jakub KOTEK (Poland 5) Male 2004
POL Blazej MAJEWSKI (Poland 5) Male 2003
POL MIKOLAJ OLSZEWSKI (Poland 5) Male 2004
POL Mikolaj OSSENTOWSKI (Poland 5) Male 2003
ROU Gabriel PAVEL (Romania) Male 2003
ROU Vlad ROSU (Romania) Male 2003
ROU Petru SURCEL (Romania) Male 2003
ROU Radu BURCEA (Romania 2) Male 2003
ROU Sebastian DRAGHICI (Romania 2) Male 2005
ROU Ionut STOE (Romania 2) Male 2004
SGP Marcus BROBERG (Singapore 1) Male 2003
SGP Teng Jun LIM (Singapore 1) Male 2005
SGP Samuel Elijah ROBSON (Singapore 1) Male 2006
SGP Elliot TEO (Singapore 1) Male 2004
SVK Arpad FAZEKAS (Slovakia) Male 2004
SVK Bendeguz GYORGY (Slovakia) Male 2004
SVK Branislav LANCARIC (Slovakia) Male 2006
SVK Akos PIRK (Slovakia) Male 2004
ESP Alan FERNANDEZ HERNANDEZ (Spain) Male 2004
ESP Adria GARCIA MUR (Spain) Male 2003
ESP Arnau GUMA (Spain) Male 2003
ESP Sergi RODRIGO (Spain) Male 2004
Login