Cadet Circuit

Cadet Circuit

Date 10.01.2020 - 12.01.2020
Place Bratislava
Category Cadets
Weapon Epée
Age group Cadets
Gender Female
Website -
Participants 43
No. Name Nation Event Points Rank
1 Austria AUT Team 49 32
2 Azerbaijan AZE Team - 82
3 Belarus BLR Team 97 20
4 Belgium BEL Team 59 28
5 Belgium 2 BEL Team - -
6 Bulgaria BUL Team 25 50
7 Canada 1 CAN Team - 83
8 Canada 2 CAN Team - 84
9 Estonia EST Team 196 5
10 Estonia 2 EST Team 89 22
11 Finland FIN Team 37 38
12 France FRA Team 106 18
13 France 2 FRA Team 24 53
14 Germany GER Team 130 12
15 Germany 2 GER Team 56 31
16 Great Britain GBR Team 169 8
17 Great Britain 2 GBR Team 106 17
18 Greece GRE Team 56 30
19 Greece 2 GRE Team 8 69
20 Hungary 1 HUN Team 189 7
21 Hungary 2 HUN Team 65 26
22 Israel ISR Team 150 10
23 Israel 2 ISR Team 26 49
24 Italy ITA Team 268 2
25 Italy 2 ITA Team 118 15
26 Lithuania LTU Team 26 47
27 Lithuania 2 LTU Team - -
28 Poland POL Team 204 4
29 Poland 2 POL Team 75 24
30 Romania ROU Team 159 9
31 Romania 2 ROU Team 107 16
32 Russia 1 RUS Team 248 3
33 Russia 2 RUS Team 122 14
34 Slovakia SVK Team - 85
35 Spain 1 ESP Team 126 13
36 Spain 2 ESP Team 86 23
37 Switzerland 1 SUI Team 138 11
38 Switzerland 2 SUI Team 32 42
39 Turkey TUR Team 31 43
40 Ukraine UKR Team 281 1
41 Ukraine 2 UKR Team 58 29
42 United States of America 1 USA Team 192 6
43 United States of America 2 USA Team 97 19
Nation Name Gender Birth year
AUT Konstanze GRABHER (Austria) Female 2004
AUT Lena CHEVAUX (Austria) Female 2005
AUT Leonore PRAXMARER (Austria) Female 2003
AUT Anna Lea ZERLAUTH (Austria) Female 2003
AZE ALFIYA EMIL ABDINOVA (Azerbaijan) Female 2005
AZE Azerin IDRISZADE (Azerbaijan) Female 2004
AZE Nazila Islamovna RAHIMOVA (Azerbaijan) Female 2005
BLR Ekaterina ALEKSEYEVA (Belarus) Female 2004
BLR Maryia PARNIUK (Belarus) Female 2004
BLR Aliaksandra TSURSKAYA (Belarus) Female 2003
BLR Lizaveta ZARETSKAYA (Belarus) Female 2003
BEL Noa DE CLERCK (Belgium) Female 2004
BEL Noelia ROMMES (Belgium) Female 2003
BEL Clara VANDENBOSSCHE (Belgium) Female 2004
BEL Aude WASIAK (Belgium) Female 2003
BEL Emmy BERNARD (Belgium 2) Female 2005
BEL Myriam COUNSON (Belgium 2) Female 2003
BEL Emeline HABRAN (Belgium 2) Female 2004
BEL Sophie PONCIN (Belgium 2) Female 2005
BUL Joanna ERMENKOVA (Bulgaria) Female 2004
BUL Veselina CHIMOVA (Bulgaria) Female 2003
BUL Yana POPOVA (Bulgaria) Female 2003
CAN Grace HU (Canada 1) Female 2005
CAN Grace XU (Canada 1) Female 2004
CAN Ava ZHENG (Canada 1) Female 2004
CAN Heidi Chenxi ZHU (Canada 1) Female 2004
CAN Janet CHEN (Canada 2) Female 2004
CAN Marie-Frederique MILLETTE (Canada 2) Female 2004
CAN Lilla MUCSI (Canada 2) Female 2004
CAN Emma NING (Canada 2) Female 2005
EST Susanne LANNES (Estonia) Female 2004
EST Madli PALK (Estonia) Female 2003
EST Anneli PROOSVALI (Estonia) Female 2006
EST Karina VASSILJEVA (Estonia) Female 2003
EST Kleer JAANI (Estonia 2) Female 2005
EST Anne-Mai MELLES (Estonia 2) Female 2003
EST Svetlana TRYNOVA (Estonia 2) Female 2005
FIN Viena NISKALA (Finland) Female 2003
FIN Inka PALLASVESA (Finland) Female 2005
FIN Vilma VEHVILAINEN (Finland) Female 2004
FRA Sophie CHAVIGNY (France) Female 2003
FRA Elea JOUVE (France) Female 2004
FRA Prudence POZZOLI (France) Female 2003
FRA anna VERGNES (France) Female 2004
FRA Juliette BAUDINOT (France 2) Female 2003
FRA PAULINE MADELEINE (France 2) Female 2004
FRA Elena SEILLE (France 2) Female 2003
FRA Soline VAILLAND (France 2) Female 2003
GER Katharina KOZIELSKI (Germany) Female 2003
GER Katrin MEISSNER (Germany) Female 2003
GER Patricia Vera SCHULENBURG (Germany) Female 2004
GER Alexandra ZITTEL (Germany) Female 2004
GER Giulia ALBRECHT (Germany 2) Female 2003
GER Anna KARSTEN (Germany 2) Female 2004
GER Fiona MUELLER (Germany 2) Female 2004
GER Lina ZERRWECK (Germany 2) Female 2004
GBR Abagael BLACK (Great Britain) Female 2003
GBR Julia CARON (Great Britain) Female 2004
GBR Patrycja KRZYZANIAK (Great Britain) Female 2003
GBR India WILSON (Great Britain) Female 2004
GBR Imogen BULMAN (Great Britain 2) Female 2003
GBR Jessica FORSE (Great Britain 2) Female 2003
GBR Hannah LEBOR (Great Britain 2) Female 2005
GBR Sophie PEAT (Great Britain 2) Female 2004
GRE Evrydiki KOLETSOU (Greece) Female 2003
GRE Dimitra-Christina PANTELOPOULOU (Greece) Female 2006
GRE Nefeli RODOPOULOU (Greece) Female 2003
GRE Afroditi TARENIDOU (Greece) Female 2004
GRE Christina Alexandra BORONKAY (Greece 2) Female 2004
GRE Argyrenia MOURIKI (Greece 2) Female 2005
GRE Athina Sofia PAPANASTASIOU (Greece 2) Female 2003
GRE Vasiliki VOUTSINA (Greece 2) Female 2004
HUN Diana DEMETER (Hungary 1) Female 2004
HUN Gyongyver KALMAN (Hungary 1) Female 2003
HUN Rita SZARVAS (Hungary 1) Female 2003
HUN Dorina WIMMER (Hungary 1) Female 2005
HUN Julia ANDRASFI (Hungary 2) Female 2004
HUN Berta BOROS (Hungary 2) Female 2003
HUN Emese MAJCHER (Hungary 2) Female 2003
HUN Reka SALAMON (Hungary 2) Female 2004
ISR Mia ALAMUR (Israel) Female 2003
ISR Adele BOGDANOV (Israel) Female 2003
ISR Kamila DYREKTOR (Israel) Female 2003
ISR Elianna SEMIANNIKOV (Israel) Female 2003
ISR Noam MAZIG (Israel 2) Female 2003
ISR Viki OSSIPOV (Israel 2) Female 2005
ISR Sophia VAINBERG (Israel 2) Female 2004
ISR Daniel ZINGERMAN (Israel 2) Female 2004
ITA Margherita BARATTA (Italy) Female 2003
ITA Gaia CAFORIO (Italy) Female 2003
ITA Carola MACCAGNO (Italy) Female 2003
ITA Lucrezia PAULIS (Italy) Female 2003
ITA Matilde CASSINA (Italy 2) Female 2003
ITA Chiara DE PICCOLI (Italy 2) Female 2003
ITA Vera PERINI (Italy 2) Female 2004
ITA Vittoria SILETTI (Italy 2) Female 2004
LTU Lurde GRABOVSKYTE (Lithuania) Female 2003
LTU Karina PROKOPOVIC (Lithuania) Female 2005
LTU Ausrine SIMKUTE (Lithuania) Female 2003
LTU Gerda KRIAUCIUNAITE (Lithuania 2) Female 2003
LTU Monika NARBUTAITE (Lithuania 2) Female 2005
LTU Anastasija PYLINOVA (Lithuania 2) Female 2005
POL Alicja KLASIK (Poland) Female 2004
POL Gloria KLUGHARDT (Poland) Female 2003
POL Anna WIECZOREK (Poland) Female 2003
POL Kinga ZGRYZNIAK (Poland) Female 2003
POL Patrycja FRYSTACKA (Poland 2) Female 2003
POL Dominika JADCZAK (Poland 2) Female 2003
POL Emilia KORKUS (Poland 2) Female 2004
POL Karolina SZYMANOWSKA (Poland 2) Female 2003
ROU Renata AXINTE (Romania) Female 2004
ROU Ana Maria MELINTESCU (Romania) Female 2003
ROU Bianca MOROIANU (Romania) Female 2003
ROU Diana ZOTA (Romania) Female 2003
ROU Ioana DRAGHICI (Romania 2) Female 2004
ROU Andrada GHICA (Romania 2) Female 2003
ROU Theodora ION (Romania 2) Female 2004
ROU Elena NURCIU (Romania 2) Female 2004
RUS Iana BEKMURZOVA (Russia 1) Female 2003
RUS Tatiana GULIAEVA (Russia 1) Female 2003
RUS Ekaterina KOLBENEVA (Russia 1) Female 2004
RUS Iulia POLOZOVA (Russia 1) Female 2005
RUS Polina KAZMINA (Russia 2) Female 2004
RUS Polina KHAERTDINOVA (Russia 2) Female 2003
RUS Amina MARNOVA (Russia 2) Female 2005
RUS Anastasiia RUSTAMOVA (Russia 2) Female 2005
SVK Zelmira GROSSRUBATSCHER (Slovakia) Female 2003
SVK Vieroslava GROSSRUBATSCHER (Slovakia) Female 2004
SVK Natalia HRUSTICOVA (Slovakia) Female 2003
SVK Maria RIEDL (Slovakia) Female 2006
ESP Claudia ARRIBAS (Spain 1) Female 2004
ESP Helena LINARES URBINA (Spain 1) Female 2006
ESP Nicole LIXANDRU (Spain 1) Female 2003
ESP Elena ROBLES (Spain 1) Female 2004
ESP Laura AZNAR (Spain 2) Female 2003
ESP Paula LUKE (Spain 2) Female 2003
ESP Anais PUJOL (Spain 2) Female 2003
ESP Martina TORREGO ALVAREZ (Spain 2) Female 2006
SUI Vanie GOGNIAT (Switzerland 1) Female 2005
SUI Pauline HEUBI (Switzerland 1) Female 2005
SUI Magda Louna MAIGA (Switzerland 1) Female 2006
SUI Leonie RAMUZ (Switzerland 1) Female 2006
SUI Andrina LUSTI (Switzerland 2) Female 2005
SUI Valentina MASCIARI (Switzerland 2) Female 2003
SUI Stella SCALAMBRIN (Switzerland 2) Female 2005
SUI Alba VOEGTLI (Switzerland 2) Female 2005
TUR Derin EREN (Turkey) Female 2005
TUR Ada MUSTECAPLIOGLU (Turkey) Female 2005
TUR Ayse SIRIN KAROGLU (Turkey) Female 2005
UKR Polina KULESHOVA (Ukraine) Female 2003
UKR OLEKSANDRA LAZARENKO (Ukraine) Female 2004
UKR Yeva MAZUR (Ukraine) Female 2003
UKR Olena-Khanna SYNYTSA (Ukraine) Female 2004
UKR Iryna-Anastasiia BILETSKA (Ukraine 2) Female 2004
UKR Veronika BULKO (Ukraine 2) Female 2006
UKR Julia MUKOID (Ukraine 2) Female 2003
UKR Mariia YEVDOKYMOVA (Ukraine 2) Female 2003
USA Hadley HUSISIAN (United States of America 1) Female 2003
USA Michaela JOYCE (United States of America 1) Female 2004
USA Jaclyn KHROL (United States of America 1) Female 2003
USA Faith PARK (United States of America 1) Female 2004
USA Sedna GANDHI (United States of America 2) Female 2004
USA Yasmine KHAMIS (United States of America 2) Female 2006
USA Meghana PATURU (United States of America 2) Female 2004
USA Sydney TYLER (United States of America 2) Female 2004
Login