Cadet Circuit

Cadet Circuit

Date 10.01.2020 - 12.01.2020
Place Bratislava
Category Cadets
Weapon Foil
Age group Cadets
Gender male Male
Website -
Participants 33
No. Name Nation Event Points Rank
1 Australia AUS Team - 112
2 Belarus BLR Team 89 17
3 Brazil 1 BRA Team 8 60
4 Bulgaria 1 BUL Team 16 56
5 Bulgaria 2 BUL Team 8 67
6 Canada 1 CAN Team 40 36
7 Canada 2 CAN Team - -
8 Czech Republic CZE Team 8 86
9 Czech Republic 2 CZE Team - 99
10 Great Britain GBR Team 134 11
11 Great Britain 2 GBR Team 30 43
12 Hungary 1 HUN Team 213 1
13 Hungary 2 HUN Team 71 21
14 Italy ITA Team 126 12
15 Moldova MDA Team - 103
16 Netherlands NED Team 181 5
17 Netherlands 2 NED Team 42 35
18 Poland POL Team 187 4
19 Poland 2 POL Team 81 18
20 Romania ROU Team 101 13
21 Romania 2 ROU Team 8 62
22 Russia 1 RUS Team 160 8
23 Russia 2 RUS Team 62 24
24 Slovakia 1 SVK Team 90 16
25 Slovakia 2 SVK Team - 108
26 Spain ESP Team 73 20
27 Sweden SWE Team 20 50
28 Sweden 2 SWE Team 8 60
29 Turkey TUR Team 160 9
30 Ukraine UKR Team 99 14
31 Ukraine 2 UKR Team 16 55
32 United States of America 1 USA Team 180 6
33 United States of America 2 USA Team 140 10
Nation Name Gender Birth year
AUS Christopher DANDOLO (Australia) Male 2003
AUS Joseph GLASSON (Australia) Male 2006
AUS Luka KHATTAB (Australia) Male 2003
AUS Julian MORTIMER (Australia) Male 2003
BLR Uladzimir BUTENKA (Belarus) Male 2003
BLR Viachaslau KRAUTSOU (Belarus) Male 2003
BLR Uladzislau NIKALAYUK (Belarus) Male 2003
BLR Yauheni TSYBULIA (Belarus) Male 2003
BRA Giovanni FRANCA (Brazil 1) Male 2003
BRA Lorenzo MION (Brazil 1) Male 2004
BRA Paulo MORAIS (Brazil 1) Male 2003
BRA Ricardo PACHECO (Brazil 1) Male 2003
BUL Viktor LECHEV (Bulgaria 1) Male 2004
BUL Lyuboslav MLADENOV (Bulgaria 1) Male 2003
BUL Dragomir NIKOLOV (Bulgaria 1) Male 2005
BUL Nikola ZHELYAZKOV (Bulgaria 1) Male 2004
BUL Preslav BONCHEV (Bulgaria 2) Male 2004
BUL Atanas MANOLOV (Bulgaria 2) Male 2004
BUL Velin STOYCHEV (Bulgaria 2) Male 2004
CAN Bogdan Augustus HAMILTON (Canada 1) Male 2004
CAN Caden LEE (Canada 1) Male 2003
CAN Adam WONG (Canada 1) Male 2005
CAN Alexander WU (Canada 1) Male 2004
CAN Joel GERVAIS (Canada 2) Male 2004
CAN Jiaan LI (Canada 2) Male 2004
CAN Jason WAN (Canada 2) Male 2004
CAN Nicholas WU (Canada 2) Male 2005
CZE Jan CIGANEK (Czech Republic) Male 2004
CZE Vojtech GERIS (Czech Republic) Male 2004
CZE Michal HUDYMAC (Czech Republic) Male 2004
CZE Pavel KOZAK (Czech Republic) Male 2003
CZE Jachym HASIK (Czech Republic 2) Male 2005
CZE Matyas CHLEBOUN (Czech Republic 2) Male 2006
CZE Matyas LARYS (Czech Republic 2) Male 2005
CZE Jiri ZAPLETAL (Czech Republic 2) Male 2004
GBR Jaimie COOK (Great Britain) Male 2005
GBR Rafael RHYS POLLITT (Great Britain) Male 2003
GBR Dario STENBECK-SCHIAVO (Great Britain) Male 2003
GBR Oliver STRANGE (Great Britain) Male 2003
GBR Rhys BARBOUR (Great Britain 2) Male 2003
GBR Jamie BRIGGS (Great Britain 2) Male 2003
GBR Joe DONAGHUE (Great Britain 2) Male 2003
GBR Lachlan JARVIE (Great Britain 2) Male 2003
HUN Albert BAGDANY (Hungary 1) Male 2005
HUN Soma HORVATH (Hungary 1) Male 2003
HUN Vince MACHEK (Hungary 1) Male 2003
HUN Daniel ZSIGMOND (Hungary 1) Male 2003
HUN Almos BALINT (Hungary 2) Male 2005
HUN Ambrus BUDAHAZY (Hungary 2) Male 2005
HUN Balazs MAKK (Hungary 2) Male 2004
ITA Ludovico POLICANO (Italy) Male 2004
ITA Matteo POMPILIO (Italy) Male 2003
ITA Tommaso QUINTABA (Italy) Male 2004
ITA Riccardo RAMPIONI (Italy) Male 2003
MDA Vladislav BAICEAN (Moldova) Male 2006
MDA Nikita CECET (Moldova) Male 2005
MDA Nikitas GHERMAN (Moldova) Male 2004
MDA Alex POSTOVAN (Moldova) Male 2004
NED Yin MAN (Netherlands) Male 2003
NED Suhayl NAWAR (Netherlands) Male 2004
NED Patrick SLUMAN (Netherlands) Male 2003
NED Koen WALET (Netherlands) Male 2004
NED Elias HVIID BOUWMAN (Netherlands 2) Male 2003
NED Koen MAN (Netherlands 2) Male 2003
NED Tycho MOUSSET (Netherlands 2) Male 2005
POL Adam JAKUBOWSKI (Poland) Male 2003
POL Piotr KASKOW (Poland) Male 2003
POL Mateusz KWIATKOWSKI (Poland) Male 2003
POL Mikolaj PLASZCZEWSKI (Poland) Male 2003
POL Jakub FOGT (Poland 2) Male 2006
POL Tymon LEWICKI (Poland 2) Male 2004
POL Jan NOWAK (Poland 2) Male 2005
ROU Vlad ROSU (Romania) Male 2003
ROU Ionut STOE (Romania) Male 2004
ROU Petru SURCEL (Romania) Male 2003
ROU Radu BURCEA (Romania 2) Male 2003
ROU Sebastian DRAGHICI (Romania 2) Male 2005
ROU Gabriel PAVEL (Romania 2) Male 2003
RUS Temyr ALOIAN (Russia 1) Male 2003
RUS Ivan BULYGA (Russia 1) Male 2004
RUS Zakhar KOZLOV (Russia 1) Male 2003
RUS Dmitrii OSIPOV (Russia 1) Male 2003
RUS Alexey IVANOV (Russia 2) Male 2004
RUS Stepan MARTYNOVICH (Russia 2) Male 2003
RUS Bronislav PETROV (Russia 2) Male 2005
RUS Aleksandr PROZOROV (Russia 2) Male 2004
SVK Arpad FAZEKAS (Slovakia 1) Male 2004
SVK Bendeguz GYORGY (Slovakia 1) Male 2004
SVK Branislav LANCARIC (Slovakia 1) Male 2006
SVK Akos PIRK (Slovakia 1) Male 2004
SVK Adam BARBORAK (Slovakia 2) Male 2005
SVK Adam BREZOVSKY (Slovakia 2) Male 2005
SVK Werner FEDERMAYER (Slovakia 2) Male 2005
SVK Aron KENDERESSY (Slovakia 2) Male 2005
ESP Alan FERNANDEZ HERNANDEZ (Spain) Male 2004
ESP Adria GARCIA MUR (Spain) Male 2003
ESP Arnau GUMA (Spain) Male 2003
SWE Axel FAHLVIK (Sweden) Male 2004
SWE Rufus FASTESSON (Sweden) Male 2005
SWE Viggo MOGENSEN (Sweden) Male 2003
SWE Daniel VON POST (Sweden) Male 2003
SWE Lukas HELLSTROM (Sweden 2) Male 2003
SWE Emil KROCKEL (Sweden 2) Male 2004
SWE Rasmus LOFQUIST (Sweden 2) Male 2003
SWE Emil WIDEN (Sweden 2) Male 2005
TUR Emre AKIALP (Turkey) Male 2005
TUR Omer Behram KURSUN (Turkey) Male 2005
TUR Tan SEZER (Turkey) Male 2005
UKR Pavlo HUMEN (Ukraine) Male 2003
UKR OLEH KOKOROVETS (Ukraine) Male 2003
UKR Ievgen LAZARENKO (Ukraine) Male 2003
UKR Bohdan LISOVYI (Ukraine) Male 2003
UKR Illia BILKO (Ukraine 2) Male 2004
UKR Kyrylo KHRYSTENKO (Ukraine 2) Male 2005
UKR Lev TSYBAIEV (Ukraine 2) Male 2005
USA Ilya AYUPOV (United States of America 1) Male 2003
USA Chase EMMER (United States of America 1) Male 2004
USA Charles OURSLER (United States of America 1) Male 2003
USA Fyze TULYAG (United States of America 1) Male 2003
USA William KELLY (United States of America 2) Male 2003
USA Jacob LEVY (United States of America 2) Male 2004
USA Vinni YU (United States of America 2) Male 2004
Login