Cadet Circuit

Cadet Circuit

Date 11.01.2020 - 12.01.2020
Place Poznan
Category Cadets
Weapon Foil
Age group Cadets
Gender Female
Website -
Participants 31
No. Name Nation Event Points Rank
1 Belarus 1 BLR Team 85 16
2 Belarus 2 BLR Team 16 56
3 Belgium BEL Team - 83
4 Canada 1 CAN Team 24 44
5 Canada 2 CAN Team 8 75
6 France 1 FRA Team 190 6
7 France 2 FRA Team 24 44
8 France 3 FRA Team 22 50
9 France 4 FRA Team 20 52
10 France 5 FRA Team 8 62
11 Germany GER Team 122 11
12 Germany 2 GER Team 64 23
13 Germany 3 GER Team 50 31
14 Germany 4 GER Team 24 46
15 Germany 5 GER Team 24 47
16 Great Britain GBR Team 73 22
17 Great Britain 2 GBR Team 27 42
18 Great Britain 3 GBR Team 16 57
19 Great Britain 4 GBR Team 8 68
20 Hungary 1 HUN Team 226 3
21 Hungary 2 HUN Team 34 36
22 Latvia LAT Team 109 14
23 Netherlands NED Team 115 12
24 Poland POL Team 301 1
25 Romania ROU Team 229 2
26 Sweden SWE Team 82 18
27 Sweden 2 SWE Team 8 76
28 Turkey TUR Team 124 10
29 Turkey 2 TUR Team 62 25
30 Turkey 3 TUR Team 16 59
31 Ukraine UKR Team 222 4
Nation Name Gender Birth year
BLR Anastasiya NAZARAVA (Belarus 1) Female 2004
BLR Darya ULASAVA (Belarus 1) Female 2004
BLR Hanna ZUBKOUSKAYA (Belarus 1) Female 2003
BLR Anhelina FURS (Belarus 2) Female 2003
BLR Nadzeya MAHDZINA (Belarus 2) Female 2005
BLR Aliaksandra SHULHA (Belarus 2) Female 2004
BEL Lopke GELISSEN (Belgium) Female 2005
BEL Raphaelle GORNY (Belgium) Female 2004
BEL Heloise JORDENS (Belgium) Female 2003
CAN Xiangxin HE (Canada 1) Female 2004
CAN Jessie CHEN (Canada 1) Female 2005
CAN Sabatini ISABELLA (Canada 1) Female 2003
CAN Catherine WU (Canada 1) Female 2004
CAN Victoria HU (Canada 2) Female 2005
CAN Ashley LIN (Canada 2) Female 2004
CAN Elizabeth UPTON (Canada 2) Female 2005
FRA Cyrielle DARDE (France 1) Female 2003
FRA Josephine EDIRI (France 1) Female 2004
FRA Garance ROGER (France 1) Female 2005
FRA Morgane TAJAN (France 1) Female 2003
FRA Fiona ECK (France 2) Female 2003
FRA HAJAR ELHAMS (France 2) Female 2003
FRA Emily PARRA (France 2) Female 2003
FRA Marion ROUSSEAU (France 2) Female 2003
FRA ALICIA AUDIBERT (France 3) Female 2005
FRA Shana DUPIN (France 3) Female 2004
FRA AMANDINE GEORGI (France 3) Female 2004
FRA Emma MIKA (France 3) Female 2003
FRA Ilona BONNET (France 4) Female 2003
FRA Fanny BULLIER (France 4) Female 2003
FRA Victoire MARCAILLOU (France 4) Female 2003
FRA Heloise PELLETIER (France 4) Female 2003
FRA Adele ALIX (France 5) Female 2006
FRA Lucie CACERES (France 5) Female 2005
FRA Maelys FRIESS (France 5) Female 2006
FRA Leonore SAVIN (France 5) Female 2005
GER Marie HOEFLER (Germany) Female 2004
GER Celia HOHENADEL (Germany) Female 2003
GER Luca HOLLAND-CUNZ (Germany) Female 2004
GER Renee OYMANN (Germany) Female 2004
GER Lucia ARNELA (Germany 2) Female 2005
GER Katharina DERPA (Germany 2) Female 2003
GER Anna Sophie KOTHIERINGER (Germany 2) Female 2003
GER Cora elisabeth SCHALLER (Germany 2) Female 2003
GER Lea sophie DRESCHER (Germany 3) Female 2003
GER Angelina-Noelle KRAUSE (Germany 3) Female 2003
GER Aline RUSTLER (Germany 3) Female 2003
GER Anna ZONI (Germany 3) Female 2003
GER Jennifer BALLE (Germany 4) Female 2003
GER Larissa EVERS (Germany 4) Female 2005
GER Sinem dicle KATKAY (Germany 4) Female 2003
GER Emily KLOCKHAUS (Germany 4) Female 2003
GER Luna BLUM (Germany 5) Female 2005
GER Liliane HASSINGER (Germany 5) Female 2004
GER Victoria RATZ (Germany 5) Female 2004
GER Lara WITT (Germany 5) Female 2004
GBR Martha CARUS BIRD (Great Britain) Female 2004
GBR Madeleine GALE (Great Britain) Female 2003
GBR Amelie TSANG (Great Britain) Female 2006
GBR Celena APPLEBY-PRINCE (Great Britain 2) Female 2004
GBR Isabella JOHNSON (Great Britain 2) Female 2006
GBR Abigail QUELCH (Great Britain 2) Female 2003
GBR Ellen BUCKLEY (Great Britain 3) Female 2004
GBR Olivia O'CONNELL (Great Britain 3) Female 2003
GBR Rosie WHITAKER (Great Britain 3) Female 2003
GBR Tabitha DE N'YEURT (Great Britain 4) Female 2003
GBR Megan ELLIOTT (Great Britain 4) Female 2006
GBR Georgia GARDNER (Great Britain 4) Female 2003
GBR Eleanor KNOX (Great Britain 4) Female 2003
HUN Viktoria FENYVESI (Hungary 1) Female 2003
HUN Luca KALOCSAI (Hungary 1) Female 2004
HUN Reka KOVACS (Hungary 1) Female 2004
HUN Eszter WOLF (Hungary 1) Female 2004
HUN Szonja BADAR (Hungary 2) Female 2006
HUN Claudia BARTUS (Hungary 2) Female 2007
HUN Anna NADASDY (Hungary 2) Female 2005
HUN Lena Sara TOTH (Hungary 2) Female 2006
LAT Juta MALNIECE (Latvia) Female 2003
LAT Karina Elizabete RAMANE-BENDIKA (Latvia) Female 2003
LAT Gabriela SINKOVICA (Latvia) Female 2005
LAT Olga SITOVA (Latvia) Female 2003
NED Valerie BUIJSE (Netherlands) Female 2005
NED Ava EMANUEL (Netherlands) Female 2005
NED Tessa KOSTER (Netherlands) Female 2004
NED Rachika YOSHIMORI (Netherlands) Female 2006
POL Michalina DANIEWSKA (Poland) Female 2003
POL Antonina LACHMAN (Poland) Female 2003
POL Marta OKLINSKA (Poland) Female 2003
POL Karolina ZURAWSKA (Poland) Female 2004
ROU Andreea DINCA (Romania) Female 2005
ROU Denisa MANESCU (Romania) Female 2004
ROU Teodora SOFRAN (Romania) Female 2003
SWE Lili KIS (Sweden) Female 2005
SWE Therese MOBERG (Sweden) Female 2003
SWE Ankita POPPEL (Sweden) Female 2003
SWE Malin HEDLUND (Sweden 2) Female 2003
SWE Ebba OLSSON (Sweden 2) Female 2005
SWE India ORRMALM HEIMFORS (Sweden 2) Female 2005
TUR Nazli Ceren ALIOGLU (Turkey) Female 2003
TUR Eda Feride DEMIRHAN (Turkey) Female 2004
TUR Lal ERTUN (Turkey) Female 2004
TUR Alisa ISBIR (Turkey) Female 2005
TUR Almila Birce DURUKAN (Turkey 2) Female 2005
TUR Selma Defne KARATABAN (Turkey 2) Female 2004
TUR Melike TASDELEN (Turkey 2) Female 2003
TUR Fatima Zehra ANBARLILAR (Turkey 3) Female 2005
TUR Mercan HOCAOGLU (Turkey 3) Female 2004
TUR Balca ISEVCAN (Turkey 3) Female 2003
UKR Khrystyna SARKISIAN (Ukraine) Female 2003
UKR OLGA SOPIT (Ukraine) Female 2003
UKR SVITLANA SOPIT (Ukraine) Female 2003
UKR Anna TVARDOVSKA (Ukraine) Female 2004
Login