Cadet Circuit

Cadet Circuit

Date 25.01.2020 - 26.01.2020
Place Espoo
Category Cadets
Weapon Epée
Age group Cadets
Gender Female
Website -
Participants 16
No. Name Nation Event Points Rank
1 Austria AUT Team 49 30
2 Denmark DEN Team 40 36
3 Egypt EGY Team 32 41
4 Estonia 1 EST Team 204 5
5 Estonia 2 EST Team 97 20
6 Estonia 3 EST Team 44 32
7 Estonia 4 EST Team - -
8 Finland FIN Team 37 37
9 France FRA Team 107 16
10 Hong Kong HKG Team 8 59
11 Italy ITA Team 312 1
12 Italy 2 ITA Team 126 13
13 Italy 3 ITA Team 34 38
14 Japan JPN Team 32 41
15 Lithuania LTU Team 34 39
16 Sweden SWE Team 92 22
Nation Name Gender Birth year
AUT Konstanze GRABHER (Austria) Female 2004
AUT Lena CHEVAUX (Austria) Female 2005
AUT Leonore PRAXMARER (Austria) Female 2003
AUT Anna Lea ZERLAUTH (Austria) Female 2003
DEN Melissa Steinicke CHILD (Denmark) Female 2004
DEN Natalja STILLER (Denmark) Female 2004
DEN Ria TRUDSOE (Denmark) Female 2003
EGY Rodaina GAAFAR (Egypt) Female 2003
EGY aya SHERIF HUSSEIN (Egypt) Female 2003
EGY Salma TAREK (Egypt) Female 2004
EST Madli PALK (Estonia 1) Female 2003
EST Anneli PROOSVALI (Estonia 1) Female 2006
EST Gabriela TRUUSE (Estonia 1) Female 2004
EST Karina VASSILJEVA (Estonia 1) Female 2003
EST Vanessa BER (Estonia 2) Female 2003
EST Susanne LANNES (Estonia 2) Female 2004
EST Anne-Mai MELLES (Estonia 2) Female 2003
EST Karoliina VELLESTE (Estonia 2) Female 2004
EST Sandra AUS (Estonia 3) Female 2005
EST Kristiin NILISK (Estonia 3) Female 2004
EST Luiza NOVOSJOLOVA (Estonia 3) Female 2004
EST Marianna DENISTSIK (Estonia 4) Female 2003
EST Kleer JAANI (Estonia 4) Female 2005
EST Svetlana TRYNOVA (Estonia 4) Female 2005
FIN Viena NISKALA (Finland) Female 2003
FIN Inka PALLASVESA (Finland) Female 2005
FIN Vilma VEHVILAINEN (Finland) Female 2004
FRA Elea JOUVE (France) Female 2004
HKG Yan Sum CHEUNG (Hong Kong) Female 2006
HKG Yat Ning Cheryl LAI (Hong Kong) Female 2004
HKG Yat Ching LEE (Hong Kong) Female 2006
HKG Wan Tim WONG (Hong Kong) Female 2004
ITA Sophie BUGNA (Italy) Female 2004
ITA Costanza GREGGI (Italy) Female 2005
ITA Ginevra NATOLI (Italy) Female 2004
ITA Laura IALONGO (Italy 2) Female 2005
ITA Carlotta Maria RETILLO (Italy 2) Female 2004
ITA Giada ZUMMO (Italy 2) Female 2003
ITA Eleonora SBARZELLA (Italy 3) Female 2005
ITA Valentina SCASSIANO (Italy 3) Female 2004
ITA Elisa TREGLIA (Italy 3) Female 2005
JPN Makoto NAKAMURA (Japan) Female 2004
JPN Ai ONISHI (Japan) Female 2003
JPN Mizuki ONO (Japan) Female 2004
JPN Hinata OTA (Japan) Female 2005
LTU Lurde GRABOVSKYTE (Lithuania) Female 2003
LTU Karina PROKOPOVIC (Lithuania) Female 2005
LTU Anastasija PYLINOVA (Lithuania) Female 2005
LTU Ausrine SIMKUTE (Lithuania) Female 2003
SWE Anna FREDEN (Sweden) Female 2004
SWE Moa MAANINKA (Sweden) Female 2004
SWE Alice MUMM (Sweden) Female 2003
SWE Engla SENNERLIN HOLM (Sweden) Female 2004
Login