Cadet Circuit

Cadet Circuit

Date 25.01.2020 - 26.01.2020
Place Espoo
Category Cadets
Weapon Epée
Age group Cadets
Gender male Male
Website -
Participants 25
No. Name Nation Event Points Rank
1 Austria AUT Team 99 18
2 Denmark DEN Team 48 33
3 Denmark 2 DEN Team 33 45
4 Denmark 3 DEN Team 30 50
5 Estonia EST Team 285 2
6 Estonia 2 EST Team 38 42
7 Estonia 3 EST Team - -
8 Estonia 4 EST Team - -
9 Estonia 5 EST Team - -
10 Finland FIN Team 64 28
11 Finland 2 FIN Team 39 40
12 Finland 3 FIN Team 8 75
13 France FRA Team 78 23
14 France 2 FRA Team 29 51
15 Hong Kong 1 HKG Team 8 79
16 Hong Kong 2 HKG Team - -
17 Japan JPN Team 52 30
18 Latvia LAT Team 16 68
19 Norway NOR Team 76 24
20 Norway 2 NOR Team 16 63
21 Norway 3 NOR Team 16 71
22 Russia 1 RUS Team 240 3
23 Russia 2 RUS Team 114 13
24 Sweden SWE Team 96 19
25 Turkey TUR Team 29 52
Nation Name Gender Birth year
AUT Valentin DUERK (Austria) Male 2003
AUT Gregor JANJIC (Austria) Male 2003
AUT Florian RANKL (Austria) Male 2003
AUT Konstantin SPANOS (Austria) Male 2004
DEN Magnus Overskov BRANDES (Denmark) Male 2004
DEN Jakob DU PLESSIS DE RICHELIEU (Denmark) Male 2005
DEN Valdemar Ditlev CHRISTENSEN (Denmark) Male 2003
DEN Simon QVISTGAARD (Denmark) Male 2004
DEN Nicky BAEKMAND (Denmark 2) Male 2004
DEN Alfred DIEMER (Denmark 2) Male 2003
DEN Alec OXHOLM WAGNER (Denmark 2) Male 2005
DEN Tobias Anon REDLICH (Denmark 2) Male 2005
DEN Sofus Rekdal CLAUSEN (Denmark 3) Male 2004
DEN Viggo Kragh PAASKESEN (Denmark 3) Male 2005
DEN Andreas SANDORFF (Denmark 3) Male 2004
EST Henrik PRIIMAGI (Estonia) Male 2003
EST Markus SALM (Estonia) Male 2004
EST kasper TAFENAU (Estonia) Male 2003
EST Erik TOBIAS (Estonia) Male 2004
EST Valentin ALTUNIN (Estonia 2) Male 2004
EST Ingemar GERM (Estonia 2) Male 2005
EST Oliver LAASIK (Estonia 2) Male 2005
EST Nikita DORONIN (Estonia 3) Male 2005
EST Daniel DRAJEV (Estonia 3) Male 2005
EST Nikita FANUKOV (Estonia 3) Male 2005
EST Mathias MURUMAA (Estonia 4) Male 2005
EST Jan-Joonas PEVKUR (Estonia 4) Male 2004
EST Nikita SITIKOV (Estonia 4) Male 2005
EST Sebastjan KUUSK (Estonia 5) Male 2005
EST Jaan MEIER (Estonia 5) Male 2004
EST Eldar ZABELIN (Estonia 5) Male 2004
FIN Nikita AFANASSIEV (Finland) Male 2003
FIN Marko KUHTA (Finland) Male 2003
FIN Joona RANTANEN (Finland) Male 2003
FIN Ville SANI (Finland) Male 2003
FIN Neo KARLSSON (Finland 2) Male 2004
FIN Robert KYKKANEN (Finland 2) Male 2003
FIN Kasper LEHTINEN (Finland 2) Male 2003
FIN Henri MARKKULA (Finland 2) Male 2005
FIN Peik PAHKALA (Finland 3) Male 2005
FIN Einar RANTALA (Finland 3) Male 2005
FIN Aapo RISSANEN (Finland 3) Male 2003
FRA Mael DENAUX (France) Male 2003
FRA Ianis GORNELLI (France) Male 2003
FRA lino HEURLIN-VAZQUEZ (France) Male 2003
FRA Tom KIEFFER (France) Male 2003
FRA Matteo GREGORCIC (France 2) Male 2003
FRA Vincent MACAREZ (France 2) Male 2003
FRA Corentin MATHIEU (France 2) Male 2003
FRA Tom SENOCQ (France 2) Male 2003
HKG Yee Him Caleb CHAN (Hong Kong 1) Male 2004
HKG Sze Yuen Hayden CHAN (Hong Kong 1) Male 2004
HKG Tze Lun Marcus LAI (Hong Kong 1) Male 2005
HKG Ting Hin NG (Hong Kong 1) Male 2003
HKG Aiden Bryant CHEUNG (Hong Kong 2) Male 2003
HKG Ashton Beau CHEUNG (Hong Kong 2) Male 2004
HKG Zheng Zhi LI (Hong Kong 2) Male 2005
JPN Hayato KARASAWA (Japan) Male 2003
JPN Hayato KOJO (Japan) Male 2004
JPN Hidemasa SAKATO (Japan) Male 2003
JPN Takayuki YUMINAGA (Japan) Male 2005
LAT Glebs CAIKOVSKIS (Latvia) Male 2003
LAT Kirils KUZNECOVS (Latvia) Male 2004
LAT Daniels LOGINOVS (Latvia) Male 2003
LAT Dmitry NIKULIN (Latvia) Male 2003
NOR Elias DRAUGEDALEN (Norway) Male 2003
NOR Olav EIKANGER (Norway) Male 2003
NOR Henning KARLSEN (Norway) Male 2003
NOR Aleksander MALVIK (Norway) Male 2005
NOR Alexander BAKKE (Norway 2) Male 2003
NOR Emil DRAUGEDALEN (Norway 2) Male 2005
NOR Kasper Mathisen HEIBERG (Norway 2) Male 2004
NOR Emilis KRASIKOVAS (Norway 2) Male 2005
NOR Erik HOFF (Norway 3) Male 2004
NOR Franz Philip HOLMEN (Norway 3) Male 2006
NOR Eirik IRGENS-JENSEN (Norway 3) Male 2004
NOR Inge SOERUM (Norway 3) Male 2004
RUS Artem AGEEV (Russia 1) Male 2005
RUS Vladimir ANISOV (Russia 1) Male 2003
RUS Anton KRUGLIK (Russia 1) Male 2004
RUS Ilia SERYAKOV (Russia 1) Male 2004
RUS Mikhail NEJEVENKO (Russia 2) Male 2006
RUS Ivan OGORODNIKOV (Russia 2) Male 2003
RUS Daniil SKRYABIN (Russia 2) Male 2003
SWE Hugo BRANDBERG (Sweden) Male 2005
SWE Simon FRIDH (Sweden) Male 2003
SWE Christopher KELLY (Sweden) Male 2003
SWE David KUTTI (Sweden) Male 2003
TUR Emir AKAL (Turkey) Male 2004
TUR Ali Mustafa SECIK (Turkey) Male 2005
TUR Yalgin YETER (Turkey) Male 2005
Login